Noni

Noni zwana również morwą indyjską jest rośliną, która pochodzi z części południowo-wschodniej Azji, a jej największe uprawy znajdują się na wyspach Pacyfiku. Jej właściwości i zastosowanie zostały dostrzeżone już wiele lat temu przez mieszkańców Polinezji. Przez miejscowych nazywana jest „aspiryną przyszłości”. Nie bez powodu, ponieważ wykazuje szereg pozytywnych właściwości, które pozwalają zminimalizować różnorodne schorzenia.

Często jest podawana za lek na wszystko, jednakże istnieją przeciwwskazania do jej stosowania przy niektórych schorzeniach, dlatego zanim zdecydujesz się na suplementację, zapytaj lekarza lub innego specjalistę, czy możesz prowadzić terapię z wykorzystaniem Noni.

Właściwości owoców Noni pozwalają na wsparcie w wielu chorobach. Zdaniem naukowców sok z owoców morwy indyjskiej może pomóc w chorobach nowotworowych, cukrzycy czy chorobach serca. Miejscowi wykorzystują również owoc Noni na schorzenia związane z reumatyzmem, łuszczycą, alergiami, infekcjami zatok, bólami miesiączkowymi, zapaleniem stawów, wrzodami, skręceniami, urazami, depresją, przeziębieniem, grypą i bólami głowy. Oczywiście nie można traktować morwy indyjskiej jako jedynego leku na większość schorzeń, a raczej jako dodatek do diety bogatej w naturalne witaminy i suplementy.

Noni Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Produkty

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji