Witamina D3 - korzystna cena

Witamina D3, którą oferujemy naszym Klientom, pełni szereg istotnych funkcji w każdym organizmie. Jednak aby mogła być w 100% skuteczna, musi być dostarczana we właściwych dawkach, ponieważ zarówno nadmiar, jak i niedobór tej witaminy, mogą być szkodliwe. Warto więc na samym wstępie zapoznać się z ulotką dołączoną do witaminy D3, by mieć pewność uzyskania oczekiwanych rezultatów po jej regularnym stosowaniu. Jeżeli poszukują Państwo witamin D3, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Provitax. Nasze ceny są niezwykle konkurencyjne.

Witamina D3 Jest 42 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów

Produkty

Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów

Witamina D3. Atrakcyjna cena od znanego producenta

Witamina D3 importowana jest przez nas bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę i posiadają oryginalne etykiety zarówno w języku angielskim, jak i dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższą datę ważności. Cena tych suplementów sprawia, że nasi Klienci bez problemu mogą je zakupić.

W przypadku takiej chęci jesteśmy w stanie zamówić dla Państwa niemalże każdy produkt pochodzący z USA Firma Doctor's Best została założona w 1990 roku. Oferuje ponad 200 produktów wykonanych ze ściśle wyselekcjonowanych składników, które zostały dokładnie przebadane. Suplementy produkowane są w wyspecjalizowanych zakładach spełniających najwyższe standardy jakości oraz rygorystyczne testy higieniczne. Doctor's Best poprzez ciągłe badania oraz nowinki technologiczne na bieżąco poprawia jakość produktów oraz oferuje najlepsze możliwe rozwiązania na rynku.

Witamina D3. Ceny i inne jej zalety

Dlaczego warto zażywać witaminę D3? Witamina D3 wspomaga zdrową gęstość i strukturę kości, jaka jest potrzebna do optymalnej absorpcji wapnia. Co więcej, ten składnik odżywczy wzmacnia i reguluje funkcje odpornościowe, wspomaga optymalną pracę układu sercowo-naczyniowego i poprawia funkcje komórkowe. Badania wykazały, że dodatkowa witamina D3 (cholekalcyferol) jest znacznie skuteczniejsza w konwersji na aktywną witaminę D w organizmie niż witamina D2 (ergocalciferol). To sprawia, że witamina D3 jest korzystną formą uzupełniającą niedobór tego składnika odżywczego. Niedobór witaminy D występuje powszechnie u Polaków, ze względy na brak wystarczającej ilości światła słonecznego. Jak to działa?

Witamina D od spożycia lub narażenia na słońce wymaga dwóch etapów aktywacji w organizmie. Pierwsza aktywacja występuje w wątrobie, a druga aktywacja występuje w nerkach, co pozwala na regulację metabolizmu wapnia. Receptory witaminy D są obecne w całym ciele, w tkankach, takich jak skóra, chrząstka, serce, gruczołu krokowego, kości i jelit, a zatem drugi etap aktywacji odbywa się również w tkankach lokalnych. Witamina D odgrywa rolę w większości organów i układów organizmu. Jest to hormonopodobny, znany z interakcji z ponad 200 różnych genów i odgrywa kluczową rolę regulatorową jako aktywator metaboliczny dla wielu procesów metabolicznych. Działa jako "przełącznik molekularny", wpływając na ekspresję wielu genów.