Witamina K2 - korzystna cena

Proponujemy Państwu zakup witaminy K2, która pochodzi wyłącznie od najlepszych producentów, dających gwarancję jej skuteczności. Powszechnie witamina ta kojarzona jest przede wszystkim z krzepliwością krwi, a jej niedobór może przyczyniać się do powstawania trudnych do zatamowania krwotoków. Witamina K2 jest jednym z trzech związków kryjących się pod pojęciem „witaminy K”.

Pozostałe to witamina K1 oraz witamina K3. Witaminy te uczestniczą przede wszystkim w syntezie białkowych czynników krzepnięcia krwi i przez bardzo długi czas przypisywano im wyłącznie tę rolę. Jednak liczne badania potwierdzają, że poszczególne rodzaje tej witaminy mogą pełnić różniące się od siebie funkcje. Cena tego produktu jest niewygórowana, dzięki czemu mogą sobie Państwo pozwolić na jego swobodny zakup.

Witamina K2 Jest 17 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Produkty

Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Witamina dostępna w ofercie naszego sklepu

Witamina K2 daje gwarancję szeregu korzyści dla naszego organizmu. Warto wiedzieć, że poza uczestnictwem w krzepnięciu krwi, odpowiada również za zdrowe kości. Zapobiega ona także zwapnieniom płytek miażdżycowych, jak i rozwojowi chorób związanych z układem krążenia. Witamina ta ma fundamentalne znaczenie dla każdego organizmu, dlatego też poszerzyliśmy swoją ofertę o ten właśnie produkt. Jeżeli chcą ją Państwo zakupić – zapraszamy do zapoznania się z niniejszą ofertą.

Witamina K2. Cena i inne informacje

Witamina K2, którą oferujemy naszym Klientom w atrakcyjnej cenie, zapobiega również akumulowaniu się wapnia w tętnicach. Jej zadanie polega więc przede wszystkim na aktywacji białka osteokalcyny, które jest w stanie „kierować” wapń zarówno do zębów, jak i do kości – czyli tam, gdzie jest jego miejsce. W przypadku niedoboru tej witaminy, wchłonięty wapń może osadzać się w tętnicach, prowadząc tym samym do tworzenia się blaszki miażdżycowej. Jednocześnie w kościach zauważalny jest jego niedobór, prowadzący do rozwoju osteoporozy. Co więcej, witamina K2 może również aktywować białko, nazywane MGP, dzięki któremu wapń osadzony w tętnicach oraz innych tkankach, jest z nich usuwany.

Korzystna oferta witaminy K2

Od samego początku działalności naszej firmy zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem. To właśnie między innymi dlatego stworzyliśmy atrakcyjną ofertę produktów, pochodzącą od najlepszych oraz godnych zaufania producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą witaminy K2. Gwarantujemy szeroki wybór, atrakcyjne ceny oraz możliwie jak najszybszy czas wysyłki zamówionych przez Państwa produktów. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i bardzo chętnie odpowiemy na każde z nich, tak, by zakup witamin pochodzących z naszego sklepu, był satysfakcjonujący.