Wyprzedaż! PHOENIX L-treonian magnezu, 500mg, 60 kapsułek Zobacz większe

Phoenix Nutrition L-treonian magnezu 500mg x 60kap

Nowy produkt

27 Przedmioty


54,99 zł brutto

-15,00 zł

69,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

Korzystna oferta magnezu w sklepie Provitax

Minerały, będące mikro- i makroelementami, są związkami niezbędnymi dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu każdego człowieka. Składniki mineralne dają gwarancję rozwoju, zdrowia oraz zdolności reprodukcji, dlatego też ich obecność w naszym organizmie jest kwestią tak istotną. Warto również wiedzieć, że minerały stanowią mniej więcej 4% masy ciała, a z 46 składników mineralnych blisko 30 to pierwiastki niezbędne do życia. Niestety, organizm ludzki nie jest w stanie produkować ich na własną rękę, dlatego też człowiek musi dostarczać je wraz z pożywieniem lub też za pomocą specjalnych preparatów. Na niniejszej stronie proponujemy Państwu magnez 500mg, który pochodzi wyłącznie od najlepszych producentów.

Magnez 500mg na doskonałe zdrowie każdego dnia

Magnez 500mg jest całkowicie niezbędny, by móc cieszyć się doskonałym zdrowiem każdego dnia. Bardzo często nazywany jest on pierwiastkiem życia, a wszystko to przez fakt, iż pełni szczególną funkcję zarówno w profilaktyce, jak i podczas leczenia różnego rodzaju dolegliwości. Najważniejszą jego funkcją jest udział w trakcie procesów syntezy, jak i rozpadu związków wysokoenergetycznych – głównie kwasu ATP. Jest to koenzym lub też aktywator wielu enzymów, szczególnie tych związanych z przenoszeniem grup fosforanowych. Uczestniczy w przebiegu wielu szlaków metabolicznych, które powiązane są z przemianą lipidów, węglowodanów, białek, jak i kwasów nukleinowych.

Proponujemy Państwu magnez 500mg, który jest czynnikiem regenerującym żywe komórki, jak i regulatorem równowagi wapniowej. Co więcej, minerał ten ma pozytywny wpływ na procesy związane z krzepnięciem krwi, jak i regulacją rozwoju układu kostnego. Magnez wzmaga także reakcje obronne organizmu, działając jednocześnie profilaktycznie w przypadku zapalenia żył po wykonywanych operacjach. Działa przeciwstresowo oraz przeciwzapalnie. W trosce o zadowolenie wszystkich Klientów, którzy zdecydowali się na zakup magnezu za pośrednictwem naszego sklepu, stworzyliśmy ofertę, która nie nadwyręży Państwa budżetu. Od lat udowadniamy, że dbanie o zdrowie nie musi wiązać się z wysokimi cenami, czego dowodem są wszystkie nasze minerały.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 4 kapsułki

Data minimalnej trwałości: 12.2020

 

- SKŁADNIKI na 4 kapsułki

Składniki:na 4 kapsułki:[%RWS]
L-treonian magnezu2000 mg533%
Elementarny magnez154 mg41%
Celuloza (otoczka kapsułki)
****
RWSReferencyjna wartość spożycia
**Nie określone

 

Magnez 500mg od Phoenix Nutrition

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition, która produkuje m.in. magnez 500mg, podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ich ceny. Nie używamy zbędnych składników by nazwać swój skład „zastrzeżoną mieszanką”, niewnoszącą nic nowego do suplementacji.

Niniejsze produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każda partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia. Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, dlatego używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu, który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Opinie

Napisz opinię

Phoenix Nutrition L-treonian magnezu 500mg x 60kap

Phoenix Nutrition L-treonian magnezu 500mg x 60kap