Phoenix Nutrition Serrapeptaza 250 000SPU 90 kaps

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!


86,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPhoenix Nutrition Serrapeptaza 250 000SPU 90 kapsułek
Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka

Data minimalnej trwałości: 07.2022

Ten enzym (znany również jako serratiopeptydaza) został wyizolowany z bakterii z rodzaju Serratia, który znajduje się w jelitach jedwabników, który był używany jako suplement od ponad 30 lat ze względu na jego wyjątkowe właściwości zdolne do rozkładania nieożywionej tkanki w ciele. Oznacza to, że może usunąć stare toksyczne warstwy, które zatykają układ trawienny i wyściółkę naszych tętnic, co jest jednym z powodów, dla których jest tak dobry w upewnianiu się, że nie ma odbudowy po operacji serca. Serrapeptase jest postrzegana jako naturalne działanie przeciwzapalne.

Niektórzy nazywają to suplementem cudu, ze względu na korzyści zdrowotne jakie daje. Duże ilości tkanki bliznowatej mogą być niewygodne, Serrapeptase pomaga rozłożyć tkankę bliznowatą i zmniejsza ból. Pomaga złagodzić zaczerwienienie i obrzęk, a wiadomo, że promuje spokojne środowisko w ciele na poziomie komórkowym, aby przyspieszyć proces gojenia. Pomaga to również w urazach, takich jak zwichnięcia i podarte więzadła. Elementy Serrapeptase pomagają zmniejszyć lepkość śluzu w gardle, a tym samym zmniejszyć gromadzenie się, gdy jest zimno.

Serrapeptase może również pomóc w zespole cieśni nadgarstka, redukuje objawy i ból związany z syndromem zwłok prążkowanych.
Serrapeptase należy przyjmować na pusty żołądek w celu uzyskania korzyści. Jeśli spożyjesz go z posiłkiem, twoje ciało użyje go zamiast przetrawić pokarm w jelitach. Ludzie odkryli, że najłatwiej jest przyjmować Serrapeptase rano i jeść pół godziny później, ponieważ pozwoli to na rozpoczęcie pracy enzymów

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.