SOLGAR, Astaksantyna, 10mg, 30 kapsułek

Nowy produkt

Wysyłka w przeciągu 5 dni roboczych


146,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

SOLGAR, Astaksantyna, 10mg, 30 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka

Data ważności: minimum rok od daty zakupu

Astaksantyna jest przeciwutleniaczem wielokrotnie silniejszym niż koenzym Q10 ,czy witamina C, który dostaje się do każdej komórki ciała.

Łagodzi bóle, stany zapalne, chroni przed słońcem i łagodzi skutki oparzeń słonecznych.

Badania wykazały, że spożycie naturalnej astaksantyny może wspierać zdrowie stawów, układu sercowo-naczyniowego, wzrok i odporność.

- PRODUCENT

Produkty firmy Solgar importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Każdy słoiczek dodatkowo posiada folię zabezpieczającą wieczko, dopiero po jej zerwaniu możliwe jest otwarcie produktu. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Solgar tworzy innowacyjne produkty wysokiej jakości produkowane od 1947 roku.

Solgar jest na bieżąco ze wszystkimi badaniami naukowymi, dzięki czemu może dostarczać naturalne produkty poprawiające zdrowie oraz samopoczucie.

Własny zakład produkcyjny mieszczący się w New Jersey zapewnia staranną kontrolę na każdym etapie produkcji oraz zachowanie wszystkich standardów i procedur wymaganych dla osiągnięcia najwyższej jakości.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.