Phoenix Nutrition Kwas foliowy, 1000 mcg x 180 tab

Nowy produkt

6 Przedmioty


9,00 zł brutto

-20,00 zł

29,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

PHOENIX Kwas foliowy, 1000 µg, 180 tabletek

Kwas foliowy (witamina B9)- jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, której suplementowanie przynosi wielostronne korzyści, nie tylko kobietom w ciąży. Bierze udział w syntezie kwasów nukleinowych, wraz z witaminą B12 uczestniczy w tworzeniu i dojrzewaniu czerwonych krwinek.

Do głównych funkcji pełnionych przez kwas foliowy w organizmie zalicza się:

• regulację wzrostu i funkcjonowanie komórek,

• wpływ na poziom homocysteiny, tj. aminokwasu, od którego zależy nasze zdrowie,

• zapobieganie chorobom serca, wylewom, zakrzepom żylnym

• zapobieganie anemii.

Poziom witaminy B9 w organizmie spada, gdy żyjemy w stresie, pijemy kawę i alkohol, palimy papierosy, zażywamy kwas acetylosalicylowy i niektóre środki antykoncepcyjne. Jego zapasy uszczupla zła dieta i ciągłe odchudzanie.

FOLACYNA należy do witamin, które powinna zażywać każda kobieta w wieku rozrodczym. Jej przyjmowanie kilka tygodni przed i w czasie ciąży zapobiega w dużym stopniu wystąpieniu niektórych wad wrodzonych płodu.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 2 tabletek

Data minimalnej trwałości: 05.2018

- SKŁADNIKI na 1 tabletkę

Składniki:na 1 tabletkę:[%RWS]
Kwas foliowy1000 µg500%
Fosforan dwuwapnia (substancja wypełniająca)****
Celuloza mikrokrystaliczna (substancja łącząca)****
Stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca)****
RWS-Referencyjna wartość spożycia
**Nie określone

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Opinie

Napisz opinię

Phoenix Nutrition Kwas foliowy, 1000 mcg x 180 tab

Phoenix Nutrition Kwas foliowy, 1000 mcg x 180 tab