Witamina B9 (kwas foliowy) - korzystna cena

„Vita” to łacińskie słowo oznaczające życie, co doskonale ukazuje istotną rolę tych właśnie związków w naszym organizmie. Pełnia one przede wszystkim funkcje regulacyjne i są niezbędne do prawidłowego jego funkcjonowania. Organizm czerpie witaminy przede wszystkim z pożywienia, ponieważ nie jest on w stanie wytwarzać ich sam. Problem zaczyna się wtedy, gdy przez nieodpowiednią dietę, nie dostarczamy mu wszelkich niezbędnych składników. W takim przypadku warto zainteresować się ofertą naszych witamin, wśród których znaleźć można m.in. kwas foliowy.

Choć kwas foliowy kojarzony jest w głównej mierze z suplementami dedykowanymi kobietom w ciąży, to powinna go zażywać niemalże każda osoba. Okazuje się, że niedobór tej substancji nie tyczy się wyłącznie przyszłych matek, a liczne badania wyraźnie to potwierdzają. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w dostępną na niniejszej stronie witaminę B9, ponieważ jest ona niezwykle istotna dla naszego organizmu. Jeżeli więc poszukujesz kwasu foliowego, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kwas foliowy B9 Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Produkty

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Witamina B9 – co warto o niej wiedzieć?

Dostępna na niniejszej stronie witamina B9, zwana również kwasem foliowym, jest związkiem chemicznym pochodzenia organicznego, a jej nazwa wywodzi się z języka łacińskiego, w którym to „folium” oznacza „liść”. Kwas foliowy bierze udział w syntezie kwasów nukleinowych z których to powstaje nasze DNA. Tym samym reguluje on funkcjonowanie oraz właściwy wzrost wszystkich komórek znajdujących się w organizmie. Co równie ważne, kwas foliowy uczestniczy także w tworzeniu oraz dojrzewaniu czerwonych krwinek, co oznacza, że ma on działanie krwiotwórcze. Liczne badania potwierdzają też, że witamina B9 może obniżać ryzyko występowania raka szyjki macicy.

Kwas foliowy od najlepszych producentów

Organizm czerpie witaminy przede wszystkim z pożywienia, ponieważ nie jest on w stanie wytwarzać ich sam. Problem zaczyna się wtedy, gdy przez nieodpowiednią dietę, nie dostarczamy mu wszelkich niezbędnych składników. W takim przypadku warto zainteresować się ofertą naszych witamin, wśród których znaleźć można m.in. witaminę B9, znaną również, jako kwas foliowy. Możemy zagwarantować atrakcyjne ceny oraz możliwie jak najszybszy czas wysyłki każdego produktu z naszego sklepu internetowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i przedstawicielem firmy Phoenix Nutrition w Polsce. Na zamówienie sprowadzamy większość produktów produkowanych w USA, które cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród wielu osób na całym świecie. To prosty, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny sposób na to, by zadbać o swoje zdrowie, dostarczając organizmowi wszelkich niezbędnych składników.