Multiwitamina - korzystna cena

„Vita” to łacińskie słowo oznaczające życie, co doskonale ukazuje istotną rolę witamin w naszym organizmie. Pełnią one przede wszystkim funkcje regulacyjne i są niezbędne do prawidłowego jego działania. Zarówno niedobór, zwany również hipowitaminozą, jak i ich nadmiar, czyli hiperwitaminoza, są szkodliwe dla naszego zdrowia, dlatego też stosując witaminy w kapsułkach lub tabletkach, warto zwracać uwagę na zalecenia producenta znajdujące się na ulotce.

Bardzo łatwo przedawkować witaminy, które rozpuszczają się w tłuszczach (takie jak witamina K, D, E oraz A), ponieważ nadmiar zaczyna gromadzić się w tkance tłuszczowej oraz wątrobie. Warto również wiedzieć, że witaminy rozpuszczalne w wodzie (takie jak witamina C oraz B) należy dostarczać z codzienną dietą, ponieważ nasz organizm nie jest w stanie ich magazynować.

Multiwitamina Jest 13 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Produkty

Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Multiwitamina dla każdego

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób żyje bardziej świadomie – mowa tu przede wszystkim o znacznie większej trosce zarówno o kondycję fizyczną, jak i zdrowie, niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Niestety, często zdarza się, że niewłaściwe przygotowywanie posiłków lub też brak odpowiedniej ilości czasu na zakup odpowiednich produktów powoduje, że część osób spożywa przypadkowe rzeczy znalezione w lodówce. Gdy sytuacja ta staje się codziennością, wówczas istnieje ryzyko niedostarczania naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników, minerałów i witamin, niezbędnych do właściwego jego funkcjonowania. W takim przypadku ratunkiem mogą okazać się nasze preparaty z multiwitaminą.

Multiwitamina – niezbędna, by cieszyć się doskonałym zdrowiem

Bez wątpienia witaminy są niezbędnym elementem do życia oraz codziennego funkcjonowania każdego człowieka, niezależnie od jego wieku. Można je uzyskać z naturalnej żywności, jednak przez fakt jej obróbki termicznej oraz innych czynników, wiele z nich traci swoje wartości. Witaminy to organiczne substancje biorące udział we wszystkich podstawowych czynnościach mających miejsce w naszym organizmie – nie tylko umożliwiają odpowiedni wzrost, czy też aktywność życiową, ale mają również wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Nasz organizm czerpie je przede wszystkim z pożywienia, ponieważ nie jest w stanie wytwarzać ich sam. Problem zaczyna się wtedy, gdy przez nieodpowiednią dietę, nie dostarczamy mu wszelkich niezbędnych składników. W takim przypadku warto zainteresować się ofertą naszych preparatów z multiwitaminą, które dostępne są na niniejszej stronie. Zapraszamy do zakupów!