Cynk - suplementy w korzystnej cenie

W naszym organizmie znajduje się mniej więcej 2g cynku, a około 60% tej wartości znajduje się w mięśniach szkieletowych. Pozostała ilość jest rozmieszczona w masie kostnej, komórkach, jak i płynach organizmu. Cynk jest niezwykle istotny dla właściwego funkcjonowania ludzkiego ciała, ponieważ jest on składową około 300 enzymów.

Bierze udział przede wszystkim w metabolizmie węglowodanów, tłuszczów, białek, przemianach energetycznych, jak i syntezie DNA oraz protein. Co więcej, cynk znajdujący się w naszych suplementach, wspiera układ immunologiczny organizmu, szczególnie działanie komórek NK. Jest to jego pierwsza linia obrony w sytuacji zetknięcia z patogenem, jaką wypracował człowiek na przestrzeni tysięcy lat ewolucji. Spadek zawartości cynku w organizmie prowadzi więc do zmniejszenia odporności, a co za tym idzie – zwiększonej podatności na różnego rodzaju infekcje.

Cynk Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Produkty

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Cynk – minerał niezbędny dla naszego organizmu

Minerały, będące mikro- i makroelementami, są związkami niezbędnymi dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu każdego człowieka. Składniki mineralne dają gwarancję rozwoju, zdrowia oraz zdolności reprodukcji, dlatego też ich obecność jest kwestią tak istotną. Warto również wiedzieć, że minerały stanowią mniej więcej 4% masy ciała, a z 46 składników mineralnych blisko 30 to pierwiastki niezbędne do życia. Niestety, organizm ludzki nie jest w stanie produkować ich na własną rękę, dlatego też człowiek musi dostarczać ich wraz z pożywieniem lub też za pomocą specjalnych preparatów. Z pomocą przychodzą dostępne w naszym sklepie suplementy, których cena jest niezwykle konkurencyjna.

Cynk. Cena na każdą kieszeń

Na niniejszej stronie oferujemy Państwu cynk w atrakcyjnej cenowo ofercie. Od samego początku naszej działalności udowadniamy więc, że nie są potrzebne duże nakłady finansowe, by móc cieszyć się dobrym zdrowiem oraz doskonałym samopoczuciem każdego dnia. Jest to doskonała oferta, niedostępna nigdzie indziej, obok której nie można przejść obojętnie. Produkt ten pozbawiony został sztucznych aromatów, środków słodzących oraz środków konserwujących, dzięki czemu macie Państwo pewność nabycia suplementu z najwyższej półki.

Cynk. Suplement dla utrzymania dobrego zdrowia i samopoczucia

Wszystkie osoby poszukujące suplementów z cynkiem serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znaleźć w niej można produkty pochodzące wyłącznie od najlepszych producentów, którzy dają gwarancję wysokiej ich skuteczności. Zapraszamy do zakupów każdego zainteresowanego poprawą swojego zdrowia i samopoczucia oraz do sprawdzenia ceny dostępnego cynku.