Magnez - korzystna cena

Minerały to związki niezbędne dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu każdego człowieka. Stanowią gwarancję rozwoju, zdrowia oraz zdolności reprodukcji, dlatego też ich obecność jest kwestią tak istotną. W naszym organizmie, minerały stanowią 4% masy ciała, a z 46 składników mineralnych blisko 30 to pierwiastki niezbędne do życia. Organizm ludzki nie jest w stanie produkować ich na własną rękę, dlatego też każdego dnia musimy dostarczać je wraz z pożywieniem lub za pomocą specjalnych preparatów. Na niniejszej stronie proponujemy Państwu zakup magnezu. Obawiają się Państwo, że cena magnezu może być wysoka? Nic bardziej mylnego. W sklepie Provitax, oferujemy naszym klientom dostęp do witamin, minerałów i suplementów, których cena jest naprawdę atrakcyjna.

Magnez jest całkowicie niezbędny, by móc cieszyć się doskonałym zdrowiem każdego dnia. Bardzo często nazywany jest on pierwiastkiem życia, a wszystko to przez fakt, iż pełni szczególną funkcję zarówno w profilaktyce, jak i podczas leczenia różnego rodzaju dolegliwości. Najważniejszą jego funkcją jest udział w trakcie procesów syntezy, jak i rozpadu związków wysokoenergetycznych – głównie kwasu ATP. Jest to koenzym lub też aktywator wielu enzymów, szczególnie tych związanych z przenoszeniem grup fosforanowych. Uczestniczy także w przebiegu wielu szlaków metabolicznych, które powiązane są z przemianą lipidów, węglowodanów, białek, jak i kwasów nukleinowych.

Magnez Jest 18 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Produkty

Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Magnez. Cena i inne przydatne informacje

Proponujemy Państwu magnez w atrakcyjnej cenie, który jest czynnikiem regenerującym żywe komórki, jak i regulatorem równowagi wapniowej. Co więcej, minerał ten ma pozytywny wpływ na procesy związane z krzepnięciem krwi, jak i regulacją rozwoju układu kostnego. Magnez wzmaga także reakcje obronne organizmu, działając jednocześnie profilaktycznie w przypadku zapalenia żył po wykonywanych operacjach. Działa również przeciwstresowo oraz przeciwzapalnie.

W trosce o zadowolenie wszystkich Klientów, którzy zdecydowali się na zakup magnezu za pośrednictwem naszego sklepu, stworzyliśmy ofertę, która nie nadwyręży Państwa budżetu.

Zapraszamy do zakupów magnezu oraz innych minerałów

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi minerałami, wśród których znaleźć można również magnez. Gwarantujemy szeroki wybór, niewygórowane ceny oraz możliwie jak najszybszy czas wysyłki zamówionych przez Państwa produktów. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi minerałami oraz witaminami pozostajemy do Państwa dyspozycji. Chętnie także doradzimy i zaproponujemy najlepszy asortyment z naszego sklepu.