Chrom - suplementy w korzystnej cenie

Chrom jest jednym z mikroelementów niezbędnych do właściwego funkcjonowania organizmu człowieka. Jego niezwykłość polega przede wszystkim na tym, że bierze on udział w licznych procesach związanych z przemianą materii. Jednak najważniejszą funkcją chromu jest z całą pewnością pobudzanie trzustki do produkcji insuliny oraz uczestniczenie w procesach przemiany białek i węglowodanów. Co więcej, chrom jako suplement jest pierwiastkiem przyspieszającym spalanie tłuszczów oraz hamującym wilczy apetyt, dlatego też znaleźć go można w wielu preparatach na odchudzanie. Ponadto, chrom daje gwarancję właściwego poziomu cholesterolu, łagodząc jednocześnie bóle głowy. Jego cena z pewnością pozytywnie Państwa zaskoczy.

Chrom Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Produkty

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Chrom – niezbędny suplement

Dostępne w naszej ofercie minerały, będące mikro- i makroelementami, są związkami niezbędnymi dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu każdego z nas. Składniki mineralne dają gwarancję rozwoju, zdrowia oraz zdolności reprodukcji, dlatego też ich obecność jest kwestią tak istotną. Co więcej, minerały stanowią mniej więcej 4% masy ciała, a z 46 składników mineralnych blisko 30 to pierwiastki niezbędne do życia. Niestety, organizm ludzki nie jest w stanie produkować ich na własną rękę, dlatego też człowiek musi dostarczać je każdego dnia wraz z pożywieniem lub też za pomocą specjalnych preparatów, m.in. takich, jak te dostępne w sklepie Provitax.

Jakie są objawy niedoboru chromu?

Niedobór chromu może przyczyniać się do powstawania stanów lękowych, zmęczenia, nietolerancji glukozy (szczególnie wśród osób cierpiących na cukrzycę), jak również do nieprawidłowego metabolizmu. Może powodować także ogólne osłabienie, nerwowość, a w skrajnych przypadkach – depresją. Spożywanie niewystarczającej dawki chromu może skutkować występowaniem cukrzycy u dorosłych. Pozostałe objawy niedoboru tego pierwiastka to przede wszystkim mrowienie palców u nóg i rąk, odrętwienie, nietolerancja glukozy, jak i zaburzenia koordynacji ruchowej. Chcąc uniknąć podobnych problemów zdrowotnych, warto zaopatrzyć się w nasze suplementy z chromem.

Chrom. Jego cena nie musi być wysoka

Swoją ofertą udowadniamy, że dbanie o swoje zdrowie nie musi wiązać się z dużymi nakładami finansowymi. To właśnie między innymi dlatego stworzyliśmy atrakcyjną ofertę chromu w atrakcyjnej cenie, który pochodzi wyłącznie od najlepszych producentów. Dzięki temu otrzymują Państwo pewność nabycia produktu z najwyższej półki, który będzie skuteczny. Dlatego też wszystkie osoby poszukujące suplementów z chromem serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem produktów w dobrej cenie.