Witaminy

Bez wątpienia witaminy są niezbędnym elementem do życia oraz codziennego funkcjonowania każdego człowieka, niezależnie od jego wieku. Można je uzyskać z naturalnej żywności, jednak przez fakt jej obróbki termicznej oraz innych czynników, wiele z nich traci swoje wartości. Witaminy to organiczne substancje biorące udział we wszystkich podstawowych czynnościach mających miejsce w naszym organizmie – nie tylko umożliwiają odpowiedni wzrost, czy też aktywność życiową, ale mają również wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

WITAMINY Jest 127 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 127 elementów

Produkty

Pokazuje 1 - 12 z 127 elementów

Witaminy na dobre zdrowie i samopoczucie

Organizm czerpie witaminy przede wszystkim z pożywienia, ponieważ nie jest on w stanie wytwarzać ich sam. Problem zaczyna się wtedy, gdy przez nieodpowiednią dietę, nie dostarczamy mu wszelkich niezbędnych składników. W takim przypadku warto zainteresować się ofertą naszych witamin, wśród których znaleźć można m.in. witaminę A, B1, Niacynę B3, witaminę B6, kwas foliowy, witaminę B12, witaminę C, D3, E, K2, witaminę B-complex, inozytol B8 oraz wiele innych.

Witaminy – dlaczego są tak ważne?

„Vita” to łacińskie słowo oznaczające życie, co doskonale ukazuje istotną rolę tych właśnie związków w naszym organizmie. Pełnia one przede wszystkim funkcje regulacyjne i są niezbędne do prawidłowego jego funkcjonowania. Zarówno niedobór, zwany również hipowitaminozą, jak i ich nadmiar, czyli hiperwitaminoza, są szkodliwe dla naszego zdrowia, dlatego też stosując witaminy w kapsułkach lub tabletkach, warto zwracać uwagę na zalecenia producenta znajdujące się na ulotce. Bardzo łatwo przedawkować witaminy, które rozpuszczają się w tłuszczach (takie jak witamina K, D, E oraz A), ponieważ nadmiar zaczyna gromadzić się w tkance tłuszczowej oraz wątrobie. Warto również wiedzieć, że witaminy rozpuszczalne w wodzie (takie jak witamina C oraz B) należy dostarczać z codzienną dietą, ponieważ nasz organizm nie jest w stanie ich magazynować.

Szeroka oferta witamin dla każdego

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i przedstawicielem firmy Phoenix Nutrition w Polsce. Na zamówienie sprowadzamy większość produktów produkowanych w USA, które cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród wielu osób na całym świecie. To prosty, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny sposób na to, by zadbać o swoje zdrowie, dostarczając organizmowi wszelkich niezbędnych witamin. Jeżeli więc poszukują Państwo sprawdzonego sklepu, który w swojej ofercie posiada produkty pochodzące wyłącznie od najlepszych producentów – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.