Obniżka! TREC Aminokwasy BCAA G-FORCE 300 g pomarańczowy Zobacz większe

TREC Aminokwasy BCAA G-FORCE 300 g pomarańczowy

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


30,00 zł brutto

-50%

60,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

Trec - BCAA G-FORCE 300 g

AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE (BCAA) I L-GLUTAMINA .

BCAA G-FORCE 1150 to preparat zawierający optymalne proporcje aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) oraz wysoką porcję mikrorozdrobnionej L-glutaminy, które wspólnie stanowią blisko 70% suchej masy mięśniowej. Dzięki podaniu ich w czystej formie organizm nie traci czasu na trawienie i niemal natychmiast docierają one do mięśni. BCAA G-FORCE 1150 to uniwersalny matrix aminokwasowy polecany dla wszystkich sportowców, w szczególności dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych i wytrzymałościowych. Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia to 12 kapsułek..

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta):Jednorazową porcję preparatu – Jednorazową porcję preparatu ‒ 10 g (1,5 miarki) popić 300 ml wody. W zależności od zapotrzebowania stosować 1–2 porcji dziennie. Nie zaleca się rozpuszczania produktu. W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja przed snem.

Data minimalnej trwałości: 05.2020

- PRODUCENT

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.