NaturePRO Ashwagandha&Bioperyna 750/5mg 150 kaps

Nowy produkt

45 Przedmioty


109,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYNaturePRO Ashwagandha z Bioperyną 750mg/5mg 150 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 4 kapsułki dziennie

Data minimalnej trwałości: 11.2022

-PRODUKT

Ashwagandha od dawna uważana jest za jedno z najpotężniejszych ziół stosowanych w indyjskich zabiegach ajurwedyjskich od 5000 lat. Jest używany tradycyjnie do wspierania lęku i stresu, chociaż ma wiele innych korzyści zdrowotnych, takich jak poprawa nastroju i wspieranie sprawności fizycznej. Ashwagandha pomaga ciału utrzymać równowagę substancji i procesów zachodzących w ludzkim ciele.

KSM-66 Ashwagandha to najwyższej jakości Ashwagandha na rynku, która wykorzystuje tylko rdzenną część Withanii Somnifera, naturalnie uprawianej i certyfikowanej jako 100% organiczna przez USDA. KSM-66 Ashwagandha zawiera najwyższy procent zanolidów, standaryzowany tak, aby zawierał co najmniej 5% w wyniku analizy metodą HPLC. Standaryzacja zapewnia spójne i gwarantowane dawkowanie od partii do partii.

Ekstrakt zachowuje pełne spektrum różnych substancji czynnych, takich jak ananina, somniferina, tropina i steroidowe laktony zwane ananolidami w takim samym stosunku jak w oryginalnym zielu. Aby to osiągnąć, stosuje się unikalny proces ekstrakcji, w którym unika się alkoholu lub ostrych rozpuszczalników syntetycznych, zamiast tego korzeń poddaje się wstępnej obróbce w celu zapewnienia zatrzymania zarówno związków hydrofilowych, jak i lipofilowych, co z kolei prowadzi do ekstraktu o pełnej widmie o tak dużej sile działania. Ponadto, każda porcja zawiera 5 mg BioPerine, aby poprawić wchłanianie i asymilację, a Ashwagandha pozostanie aktywna dłużej

Może pomóc poprawić siłę i moc
Hamuje enzym acetylocholinoesterazy, poprawiając funkcje poznawcze
Poprawia reakcję organizmu na stres
Wspiera zdrowe kości i stawy
Brak Withaferin A (cytotoksyczny
)

✔ Bez GMO

✔ Bez laktozy

✔ Bezglutenowy

✔ Odpowiedni dla wegatarian

✔ Odpowiedni dla wegan

- PRODUCENT

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.