Phoenix Nutrition Ashwagandha 750mg 90 kapsułek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


49,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPhoenix Nutrition Ashwagandha 750mg 90 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 2 kapsułki

Data minimalnej trwałości: 02.2021


Ashwagandha od dawna uważana jest za jedno z najpotężniejszych ziół stosowanych w indyjskich zabiegach ajurwedyjskich od 5000 lat. Jest używany tradycyjnie do wspierania lęku i stresu, chociaż ma wiele innych korzyści zdrowotnych, takich jak poprawa nastroju i wspieranie sprawności fizycznej. Ashwagandha pomaga ciału utrzymać równowagę substancji i procesów zachodzących w ludzkim ciele.

KSM-66 Ashwagandha to najwyższej jakości Ashwagandha na rynku, która wykorzystuje tylko rdzenną część Withanii Somnifera, naturalnie uprawianej i certyfikowanej jako 100% organiczna przez USDA. KSM-66 Ashwagandha zawiera najwyższy procent zanolidów, standaryzowany tak, aby zawierał co najmniej 5% w wyniku analizy metodą HPLC. Standaryzacja zapewnia spójne i gwarantowane dawkowanie od partii do partii.

Ekstrakt zachowuje pełne spektrum różnych substancji czynnych, takich jak ananina, somniferina, tropina i steroidowe laktony zwane ananolidami w takim samym stosunku jak w oryginalnym zielu. Aby to osiągnąć, stosuje się unikalny proces ekstrakcji, w którym unika się alkoholu lub ostrych rozpuszczalników syntetycznych, zamiast tego korzeń poddaje się wstępnej obróbce w celu zapewnienia zatrzymania zarówno związków hydrofilowych, jak i lipofilowych, co z kolei prowadzi do ekstraktu o pełnej widmie o tak dużej sile działania. Ponadto, każda porcja zawiera 5 mg BioPerine, aby poprawić wchłanianie i asymilację, a Ashwagandha pozostanie aktywna dłużej

Może pomóc poprawić siłę i moc
Hamuje enzym acetylocholinoesterazy, poprawiając funkcje poznawcze
Poprawia reakcję organizmu na stres
Wspiera zdrowe kości i stawy
Brak Withaferin A (cytotoksyczny
)

 

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.