Nature's Answer, Bacopa, 500 mg, 90 kaps

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!


59,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

Nature's Answer, Bacopa, 500 mg, 90 kapsGrape Seed Extract to wysokiej jakości wyciąg z pestek winogron pochodzących z wyselekcjonowanego surowca.
W ostatnich latach ekstrakt z pestek winogron stał się jednym z popularniejszych preparatów stosowanych w medycynie naturalnej.
Ekstrakt z pestek winogron zawiera oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC) - jest to grupa synergistycznie działających substancji roślinnych - silnych przeciwutleniaczy.
Uważa się że ekstrakt z pestek winogron może wspomagać dobry stan włókien kolagenowych, elastyn, naczyń włosowatych skóry oraz ścian naczyń krwionośnych.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 3 tabletek

Data minimalnej trwałości: 12,2018r

- SKŁADNIKI na 1 tabletkę

Składniki:na 1 kapsułkę:[%RWS]
i
Bacopa (Bacopa monnieri) Wyciąg z całej rośliny
100 mg**
Bacopa monnieri Leaf proszek400mg**
RWSReferencyjna wartość spożycia
**Nie określone

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.