Source Naturals, L-Leucyna, 500 mg, 240 kapsułek

Nowy produkt

Wysyłka w przeciągu 5 dni roboczych


156,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- PRODUKT


Source Naturals, L-Leucyna, 500 mg, 240 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 2-3 kapsułki dziennie

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

L-Leucyna jest niezbędnym aminokwasem, szczególnie sklasyfikowanym jako „aminokwas rozgałęziony” (BCAA). BCAA, zwłaszcza leucyna, stymulują syntezę białek mięśniowych i mogą być głównym paliwem zaangażowanym w reakcje anaboliczne. To sprawia, że są one szczególnie ważne dla kulturystów i innych sportowców uprawiających sporty wymagające siły.

Produkt hipoalergiczny: nie zawiera drożdży, nabiału, jaj, glutenu, kukurydzy, soi ani pszenicy. Nie zawiera cukru, skrobi, soli, konserwantów ani sztucznych barwników, aromatów i zapachów.

- PRODUCENT

Produkty firmy Source Naturals importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Source Naturals został stworzony w 1982 roku przez C.E.O. Ira Goldberg, aby poprawić jakość i lepsze samopoczucie w naszym życiu, rozwoju emocjonalnym, duchowym oraz w sferze zdrowotnej. Source Naturals posiada linię ponad 600 produktów zawierających dobrze zbadane składniki odżywcze jednowartościowe w ich najwyższej jakości i najbardziej dostępnych biologicznie formach.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub masz jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.