TREC BETA ALANINE ALANINA 60kap WTRZYMAŁOŚĆ MOC

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


19,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

Trec - Beta Alanina 60 kapsułek

Beta Alanina

BETA-ALANINE 700 zawiera najwyższej jakości beta-alaninę. BETA-ALANINE 700 polecany jest we wszystkich dyscyplinach sportowych, zarówno o charakterze tlenowym jak i beztlenowym. Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 4 kapsułki.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): SPOSÓB UŻYCIA: Jednorazową porcję preparatu ‒Zalecana dzienna porcja do spożycia to 4 kapsułki. Preparat popić około 300 ml wody. W dni treningowe: 4 kapsułki 30 min. przed treningiem. W dni nietreningowe: 2 razy dziennie po 2 kapsułki, najlepiej 30 min. przed posiłkiem.

Data minimalnej trwałości: 03.2021

- PRODUCENT

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.