Life Extension,Bor 3 mg, 100 kaps.

Nowy produkt

12 Przedmioty


30,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

Life Extension,Bor 3 mg, 100 kapsułek

Boron jest niezbędnym składnikiem odżywczym dla optymalnego metabolizmu wapnia, zdrowych kości i stawów. Bóle mogą wpływać na poziom ludzkich steroidów. Odżywcze spożycie boru może wspierać zdrową prostatę.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułkę na dobę (podczas posiłku, nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: 01.2019

- SKŁADNIKI na 1 tabletkę

Składniki:Na 1 kaps.
[%RWS]*
Ryboflawina (witamina B2)25 mg**
Bor (jako kompleks cytrynian borowy / kompleks asparaginian / glicynian)3 mg**
Celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca)
****
Celuloza roślinna (otoczka kapsułki)****
[%RWS]-Refundowana Wartość Spożycia

- PRODUCENT

Produkty firmy Life Extension importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na USA. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Każde opakowanie dodatkowo posiada folię zabezpieczającą wieczko, dopiero po jej zerwaniu możliwe jest otwarcie produktu. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy większość produktów występujących na Amerykańskim rynku.

Life Extension od 1983r. znajduje się w czołówce przełomowych badań medycznych, jako pierwsi zalecili stosowanie aspiryny w niskich dawkach, zarekomendowali koenzym Q10, oraz kwasy tłuszczowe Omega-3 jako prewencje w walce z zawałem mięśnia sercowego.

Dzięki zaangażowaniu, nieustannemu podążaniu do perfekcji, inwestycją w badania Life Extension tworzy unikalne formuły suplementów diety tworzonych najwyższej jakości surowców. Jakość potwierdzona certyfikatem GMP wydanym przez niezależną organizację NSF International

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Opinie

Napisz opinię

Life Extension,Bor 3 mg, 100 kaps.

Life Extension,Bor 3 mg, 100 kaps.