MRM Kids Attention PAMIĘĆ KONCENTRACJA DZIECI

Nowy produkt

100 Przedmioty


119,96 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYMRM, Kids Attention 90 kasp.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): Dla dzieci w wieku 4 lat i starszych 3 kapsułki (podczas posiłku, nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: 09.2020

Kids Attention to suplement diety opracowany w celu zaspokojenia potrzeb dzieci mających problemy z nauką i zachowaniem. Według badań, poszczególne składniki odżywcze zawarte w Attention wykazały poprawę funkcji neurologicznych i możliwości uczenia się, jak również pomaganie w zmniejszaniu zmian cukru we krwi, które mogą wpływać na zachowanie dziecka. Ta kombinacja składników odżywczych stanowi doskonałe rozwiązanie zapewniające, że dzieci otrzymają odpowiednie składniki odżywcze.

- PRODUCENT

Produkty firmy MRM importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.