Phoenix Ginkgo Biloba Miłorząb 6000 mg 120 tab

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


28,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

-SUPLEMENT DIETY

Phoenix Ginkgo Biloba Miłorząb 6000 mg 120 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 2 tabletek (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 10.2021

Ekstrakt z Ginkgo biloba jest najwyższej jakości, przy użyciu standaryzowanego wyciągu z liści 50: 1 zawierającego 24% glikozydów flawonoidów miłorzębu i co najmniej 6% laktonów terpenowych. Ginkgo Biloba jest wspierany przez badania naukowe wspierające jego silne właściwości przeciwutleniające oraz wspomaganie krążenia.

 

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.