MRM Ginkgo Biloba 60 mg 120 kaps Miłorząb japoński

Nowy produkt

102 Przedmioty


61,42 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

MRM, Ginkgo Biloba (Miłorząb Japoński) 60 mg, 120 kaps.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 2 kapsułek (podczas posiłku, nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

Suplement diety - Ginkgo B jest wyciągiem z uprawianych liści Ginkgo Biloba.

Są dwie grupy substancji czynnych: glikozydy flawonowe Ginkgo i terpeny.

Glikozydy flawonowe Ginkgo są odpowiedzialne głównie za przeciwutleniacz i aktywność oraz mogą hamować agregację płytek krwi, co przyczynia się również do lepszego przepływu krwi i układu sercowo-naczyniowego.

Badania wykazały również, że aktywnymi terpenami są Ginkgolidy A, B, C i Bilobalide.
Z tej grupy Ginkgolid B okazał się być najbardziej terapeutyczny.


Wszystkie preparaty Ginkgo muszą mieć odpowiedni poziom Ginkgolidu B w celu skutecznego zwiększenia przepływu krwi mózgowej.

Badania wykazały, że Ginkgo ma unikalną zdolność zwiększania przepływu krwi i silne właściwości przeciwutleniające (które wywierają ochronny wpływ na mózg )  

W Europie i Azji wykazano, że ginkgolid B poprawia krążenie mózgu i układu sercowo-naczyniowego.  Badania nad pacjentami dotyczącymi zdrowia układu sercowo-naczyniowego wykazały podobne pozytywne wyniki .

Aktualne badania kliniczne ujawniają potencjalne korzyści płynące z Ginkgo Biloba w celu zwiększenia funkcji seksualnych poprzez zwiększenie przepływu krwi do wszystkich kończyn.

Produkt jest pozbawiony: mleka, jajek, orzeszków ziemnych,orzechów włoskich, ryb, skorupiaków, soi, pszenicy, glutenu i drożdży.

- PRODUCENT

Produkty firmy MRM importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.