Phoenix HUPERZINE A Hupercyna, 200mcg 60 tabletek

Nowy produkt

5 Przedmioty


49,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPHOENIX HUPERZINE A Hupercyna, 200 µg, 60 tabletek
Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 tabletka (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 07.2021

Huperzina A jest naturalnie występującym związkiem wyekstrahowanym z mchu Huperzia Serrata. Huperzina A działa jak inhibitor acetylocholinoesterazy, co pozwala na zwiększenie stężenia neuroprzekaźnika acetylenowego, z korzystnym wpływem na pamięć, uwagę i plastyczność neuronalną.

W ostatnich latach nastąpił rozwój syntetycznej Huperzine A. Jednakże, w przeciwieństwie do naturalnej Huperzine-A, która składa się wyłącznie z (-) izomeru, syntetyczna postać ma racemiczną mieszaninę obu (+) i (-). Ta syntetyczna (+/-) wersja jest trzy razy słabsza od naturalnego ekstraktu1.

 

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.