Phoenix Optimum Kofeina L-Teanina 60 kapsułek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


49,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPhoenix Nutrition Kofeina + L-Teanina 60 kapułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 2 kapsułek (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 09/2022

Optimum Kofeina to idealna kombinacja kofeiny i L-teaniny. Kofeina jest dobrze znana ze swoich stymulujących właściwości i właściwości wzmacniających umysł. L-Theanina to uspokajający aminokwas występujący w zielonej herbacie, który zwiększa fale mózgowe alfa i który użytkownicy twierdzą, że są w "strefie", to praca i nauka wydaje się płynąć.

Jednak w przeciwieństwie do zielonej herbaty Optimum Caffeine zawiera idealną proporcję kofeiny do L-teaniny w stosunku 1: 2, czyli 100 mg kofeiny z 200 mg L-Theaine. Uważaj na tanią alternatywę, która jest obciążona kofeiną, ale zawiera niedostateczne ilości L-teaniny, związku, który jest 6-7 razy droższy niż kofeina. Jeśli nie udało Ci się uzyskać kombinacji kofeina / teanina, zalecamy wypróbowanie optymalnej kofeiny.

Połączenie kofeiny i L-Theaniny zaczyna być dobrze rozpoznawane na forach internetowych, co ma pozytywny wpływ na zmniejszenie napięcia i niepokoju związanego z kofeiną, dając użytkownikowi spokojną, czystą ostrość. Inni użytkownicy uznali go za idealny na okazje towarzyskie, dzięki czemu są zrelaksowani, mają lepszy nastrój i większą czujność.

✔ Bez GMO

✔ Bez laktozy

✔ Bezglutenowy

✔ Bez soi

 

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.