Obniżka! Phoenix Nutrition Kofeina, 200 mg 120 tabletek Zobacz większe

krótki termin Phoenix Nutrition Kofeina, 200 mg 120 tabletek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


16,24 zł brutto

-35%

24,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPHOENIX Kofeina, Caffeine, 200 mg, 120 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 2 tabletek

Data minimalnej trwałości: 08.2021

Kofeina jest stymulantem ośrodkowego układu nerwowego (OUN), mającym działanie tymczasowo chroniące przed sennością i przywracającą czujność. Kofeina jest najczęściej spożywaną substancją psychoaktywną, ale w przeciwieństwie do wielu innych substancji psychoaktywnych jest legalna w prawie wszystkich jurysdykcjach. Ludzie przyjmują kofeinę, aby zwiększyć czujność i czuwanie, mają szybszy i bardziej przejrzysty przepływ myśli, większą koncentrację i lepszą ogólną koordynację ciała. To właśnie te efekty sprawiają, że kofeina jest interesująca dla szerokiego grona odbiorców, a szczególnie dla sportowców i osób trenujących.

FUNKCJE:

• Zwiękasza energię bez kalorii

• Poprawia koncentrację

• Wspomaga utratę wagi

✔ Bez GMO

✔ Bez laktozy

✔ Bezglutenowy

✔ Bez soi

✔ Odpowiedni dla wegatarian

✔ Odpowiedni dla wegan

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.