Phoenix Nutrition Kwas Alfa Liponowy 300mg x120kaps

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!


70,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPHOENIX Kwas Alfa Liponowy, 120 kapsułek 

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 2 kapsułek (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 07.2021

Kwas alfa liponowy (ALA) jest silnym antyoksydantem znajdującym się w wątrobie, nerkach, szpinaku, brokułach i ziemniakach oraz w ciele ludzkim. W postaci suplementu kwas alfa liponowy pomaga zwalczać potencjalnie szkodliwe związki chemiczne zwane wolnymi rodnikami, które mogą zmniejszać utlenianie i stany zapalne. Poprzez obniżenie stanu zapalnego ALA pomaga chronić organizm przed chorobami serca, chorobami wątroby, cukrzycą i neurologicznym osłabieniem i jest postrzegany jako związek przeciwstarzeniowy.

ALA odgrywa ważną rolę w wytwarzaniu energii w mitochondriach komórek, a w połączeniu z L-karnityną może zwiększać gęstość mitochondriów. Wykazano, że ALA pomaga kreatynie dostać się do komórek mięśniowych, znacznie zwiększając poziom mięśniowo-kreatynowy, co czyni go idealnym suplementem do ćwiczeń stosowanym, po treningu. Ponieważ kwas alfa liponowy jest rozpuszczalny w wodzie i tłuszczach i można go przyjmować na czczo, jednak w celu zmniejszenia dyskomfortu w żołądku zaleca się przyjmowanie posiłku.

Kwas alfa liponowy ,a korzyści w sporcie:

• uwrażliwia mięśnie na insulinę;

• wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej;

• usprawnia przemiany energetyczne zachodzące w organizmie;

• nasila działanie kreatyny;

• wspomaga pracę serca;

• chroni przed działaniem wolnych rodników.

 

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.