NOW FOODS Kwas Kaprylowy 600mg, 100 kaps

Nowy produkt

100 Przedmioty


72,52 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- PRODUKT

Now Foods, kwas kaprylowy 100 kaps. - suplement diety

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułkę dwa razy dziennie (podczas posiłku, nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: 09.2020

Kwas kaprylowy (kwas tłuszczowy nasycony )- jest polecany jako wspomagacz przewodu pokarmowego, znacząco wpływa na pracę jelit, poprawia ich florę bakteryjną i zwalcza grzyby powstałe w zakamarkach jelitowych. Pomaga również w :

-Grzybicy pochwy

-Pleśniawkach jamy ustnej

-Grzybicy przewodu pokarmowego

-Grzybicy skóry ,stóp i paznokci

- PRODUCENT

Produkty firmy Now Foods importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Now Foods istnieje od 1968 roku i jest liderem sprzedaży produktów naturalnych. Jej korzenie sięgają czasów, w których suplementy diety nie były tak powszechnie stosowane. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie. Własne laboratorium, liczne badania i lata doświadczeń pozwalają na produkcję suplementów umożliwiających ludziom prowadzenie zdrowego trybu życia.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.