NOW FOODS Arginina z ornityną 500/250 250 kapsułek

Nowy produkt

Wysyłka w przeciągu 5 dni roboczych


158,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

NOW FOODS, Arginina i Ornityna 500/250 , 250tab

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 2 kaspułki dziennie
(nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

L-Ornityna jest aminokwasem endogennym tzn. jest związkiem syntezowanym w naszym organizmie. Odgrywa znaczącą role w tzw. Cyklu mocznikowym (proces odpowiedzialny za usuwanie nadmiernej ilości amoniaku z organizmu), a co za tym idzie odkwasza organizm

- PRODUCENT Produkty firmy Now Foods importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.
Now Foods istnieje od 1968 roku i jest liderem sprzedaży produktów naturalnych. Jej korzenie sięgają czasów, w których suplementy diety nie były tak powszechnie stosowane. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie. Własne laboratorium, liczne badania i lata doświadczeń pozwalają na produkcję suplementów umożliwiających ludziom prowadzenie zdrowego trybu życia.


- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.