Phoenix Nutrition Acetylo L-Karnityna 500mg 60 kaps

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


23,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPHOENIX Acetylo L-Karnityna 500mg, 60 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 2 do 3 kapsułek (między posiłkami)

Data minimalnej trwałości: 10.2021

 

Acetyl L Carnitine (ALCAR) to bioaktywna forma aminokwasu L-karnityny odpowiedzialna za produkcję energii w mitochondriach komórek, zwiększająca potencjał spalania tłuszczu. Uzupełnienie ALCAR może pomóc zwiększyć wydajność pracy, poprawiając wyniki sportowe i regenerację po intensywnych ćwiczeniach. ALCAR może być również stosowany w celu zwiększenia sprawności umysłowej, odgrywając ważną rolę w produkcji acetylocholiny, niezbędnego neuroprzekaźnika, który może pomóc w zwiększeniu ostrości i wydajności.

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.