Now Foods,L-Cysteina,500 mg,100 tabletek

Nowy produkt

Supplement Facts
Serving Size: 1 Tablet
 Amount Per Serving% Daily Value
Vitamin C (as Ascorbic Acid)60 mg67%
Vitamin B-6 (from Pyridoxine HCl)10 mg588%
L-Cysteine (from 664 mg  L-Cysteine HCI)500 mg
† Daily Value not established.

Więcej szczegółów

70,65 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

 

Produkt: Now Foods,L-Cysteina,500 mg,100 tabletek

Skład: tabela na zdjęciu

Data ważności: 30.11.2026

Kod EAN: 733739000774

 

- Opis Produktu ( tłumaczenie maszynowe )


  • Suplement diety

  • Wsparcie strukturalne
  • Zdrowa skóra, włosy i paznokcie
  • Z witaminą B-6 i C
  • Bez GMO
  • < li>Suplement diety
  • Koszerny
  • Aminokwasy
  • Rodzinny od 1968
  • Zapewniona jakość GMP

Cysteina jest nieistotnym aminokwasem siarkowym, który odgrywa kluczową rolę w metabolizmie metioniny, tauryny i glutationu. Jest również ważnym składnikiem włosów, paznokci i keratyny skóry. Cysteina stabilizuje strukturę białka i pomaga w tworzeniu kolagenu, będąc tym samym niezbędną dla zdrowia skóry, włosów i paznokci.

Celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy (źródło roślinne), otoczka wegetariańska, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu (roślinny) źródło) i kwas cytrynowy.

Nie jest wytwarzany ze składników z pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w zakładzie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

W tym produkcie mogą wystąpić naturalne różnice kolorystyczne.

Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Tylko dla dorosłych. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży / karmisz piersią, przyjmujesz leki lub masz schorzenie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

- PRODUCENT

Od 1968 r. NOW jest liderem w branży produktów naturalnych. Nawet gdy zdrowa żywność i naturalne suplementy nie były głównym nurtem, nigdy nie rezygnowali ze swojej misji - dostarczania wartości w produktach i usługach, które umożliwiają ludziom prowadzenie zdrowszego życia.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.