Phoenix Nutrition Grzyby Maitake 4000mg 60 kaps

Nowy produkt

9 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


35,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

PHOENIX Żagwica listkowata, Maitake, 4000mg, 60 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 2 do 3 kapsułek (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 03.2018

- SKŁADNIKI na 1 kapsułkę

Składniki:na 1 kapsułkę:[%RWS]
Żagwica listkowata (ekstrakt z 4000mg)500 mg**
30% polisacharydów150 mg**
Celuloza (otoczka kapsułki)
****
RWSReferencyjna wartość spożycia
**Nie określone

- PRODUCENT 


W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Opinie

Napisz opinię

Phoenix Nutrition Grzyby Maitake 4000mg 60 kaps

Phoenix Nutrition Grzyby Maitake 4000mg 60 kaps