Wyprzedaż! krotki termin Mother's Protect CZARODZIEJ adaptogeny 50 ml Zobacz większe

krotki termin Mother's Protect CZARODZIEJ adaptogeny 50 ml

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


184,33 zł brutto

-35%

283,58 zł brutto

  • 04-2019

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- PRODUKT

Czarodziej, unikalna mieszanka adaptogenów ,50ml

UNIKALNA MIESZANKA ADOPTOGENÓW

Czarodziej najlepiej posłuży osobom, które funkcjonują na bardzo wysokim poziomie produktywności w życiu codziennym. Sprawdza się doskonale wśród: czynnych sportowców osób uprawiających sporty ekstremalne pracowników umysłowych wyższego szczebla

- Historia i legendy

Prawdopodobnie gdyby nie eksploracja kosmosu, adaptogeny nie zostałyby tak szeroko i szczegółowo zbadane. Informacje na temat ich użycia i treść badań pozostawały utajnione do 1991 roku.

Jedna z pierwszych oficjalnych informacji została opublikowana w biuletynie Instytutu Problemów Biomedycznych (IMBP) z Rosji, autorstwa Dr. Victora M. Baranova, w której adaptogeny zostały oficjalnie rekomendowane do wykorzystania podczas lotów kosmicznych.

Kosmonauta Valeri Polyakov, znany jako najdłużej przebywający człowiek poza orbitą ziemską (437 dni na orbicie, stacja Mir) potwierdził te informacje na sympozjum w szwedzkim Göteborg w 1996 roku, opisując: “Adaptogeny redukują zmęczenie, zwłaszcza w czasie godzin wieczornych i w trakcie przedłużonego czasu pracy kosmonautów.

Optymalizują również zdolność do znoszenia zmian w atmosferze gazowej statku kosmicznego.”

Na serwerach NASA znajduje się prezentacja szkoleniowa Dr. Richarda P. Browna z Uniwersytetu Columbia pod tytułem “Adaptacja do lotu kosmicznego”, w której również opisywane są wspierające kosmonautów właściwości tej grupy roślin.

Data minimalnej trwałości: 04.2020

Stosowane przez czołowych sportowców i zawodników olimpijskich

Adaptogeny stosowane są przez zawodników olimpijskich ze Skandynawii, Chin, Rosji, Bułgarii, Węgier i Stanów Zjednoczonych. Po raz pierwszy zostały użyte na Olimpiadzie w Monachium w 1972 roku przez rosyjskich sportowców. W latach 80-tych XX w. opublikowano badania rosyjskich drużyn olimpijskich i zawodowych sportowców przyjmujących adaptogeny.

Na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie oficjalnie 150 olimpijczyków reprezentujących Stany Zjednoczone stosowało mieszanki adaptogenów.

Na Olimpiadzie w Australii w 1993 roku, Ma Junren, chiński trener złotych medalistek w biegach, w oficjalnych wywiadzie potwierdził, iż jego podopieczne sukces zawdzięczają m.in. stosowaniu adaptogenów. ;

-Cesarz Chin i armia Czyngis Chana na adaptogenach

Adaptogeny znane są od kilku tysięcy lat i w pradawnych czasach traktowane były jako “elitarne”, “święte” rośliny dostępne tylko dla osób stojących najwyżej w hierarchii społecznej.

W Chinach adaptogeny przynależały do najwyższej ligi roślin, dostępne jedynie dla rodziny Cesarza, traktowane były jako “boskie eliksiry”.

Legendą owiane jest stosowanie adaptogenów przez Czyngis Chana i jego armię, włącznie z końmi. Receptura Czarodzieja pochodzi z Sajanu Zachodniego, gdzie oryginalna etnicznie, miejscowa ludność korzysta z niej od niepamiętnych czasów.

Wiedza o jej działaniu przedostawała się w różnych okresach historycznych do świadomości zachodu i wschodu, przełomy to XIII w. (Czyngis-Chan), XVII w. (pierwsi rosyjscy przesiedleńcy) i obecnie (badania Lazareva i Brekhama).

- Stworzony z natury

Skład Czarodzieja to odpowiednio skomponowana mieszanka ekstraktów z pięciu adaptogenów. Ekstrakcja adaptogenów, której dokonujemy z poszanowaniem zasad najstarszych szkół zielarskich i wieloletniego doświadczenia, pozwala na optymalne wydobycie zawartych w nich substancji czynnych. Używamy autorskich, czasochłonnych metod obróbki surowca, wydobywając z każdej rośliny czynne substancje aromatyczne i wszystkie zawarte w nich komponenty funkcjonalne. Czarodziej powstał w zgodzie i wdzięczności dla Natury, bez użycia żadnych sztucznych substancji, konserwantów ani polepszaczy smakowych.

- Sposób użycia

PIERWSZA FAZA dla początkujących

Pierwsza faza, nazywana fazą nasycenia, jest szczególnie istotna dla osób, które stosują Czarodzieja po raz pierwszy.

Przyjmowanie rozpocznij od: 15 kropli 3 razy dziennie, pod język przed posiłkami

W zależności od kondycji organizmu i celu stosowania Czarodzieja, pierwsze efekty pojawiają się po: 3 do 10 dni

W tym czasie należy: ograniczyć spożywanie kawy lub zielonej herbaty do maksimum 2 filiżanek dziennie absolutnie nie spożywać substancji odurzających, w tym alkoholu wykluczyć przedtreningówki i inne substancje pobudzające W przypadku Czarodzieja faza nasycenia trwa 7 dni, po tym czasie można kontynuować przyjmowanie wskazane powyżej lub zmniejszyć częstotliwość i ilość kropli w zależności od aktualnych potrzeb.

Czarodzieja zalecamy przyjmować maksymalnie przez 3 miesiące, po tym czasie warto zrobić sobie przerwę na minimum miesiąc.