Life Extension Bor 3 mg, 100 kaps.

Nowy produkt

106 Przedmioty


34,63 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

Life Extension Bor 3 mg, 100 kaps.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułkę na dobę (podczas posiłku, nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

Bor w tabletkach – na zdrowie!

Dzienne zapotrzebowanie dorosłego człowieka na bor nie jest duże i wynosi zaledwie dwa do czterech miligramów. Najczęściej jest on dostarczany w postaci pokarmu, jednak w przypadku jego niedoboru, pomocne mogą okazać się tabletki. Niedobór tego minerału może być trudny do zauważenia, ponieważ zdarza się, że jest on mylony z innymi dolegliwościami. Długotrwały niedobór boru może przyczyniać się do powstawania zaburzeń hormonalnych oraz chorób zwyrodnieniowych stawów.

akie jeszcze korzyści zdrowotne wiążą się z zażywaniem tabletek boru? Bor wpływa też na gospodarkę wapniowo-fosforanową, a co za tym idzie – na układ kostny. Nasila on wchłanianie wapnia w przewodzie – pokarmowym, tym samym ograniczając jego wydalanie z organizmu. Nie każdy wie, że normalizowanie poziomu wapnia odgrywa istotną rolę dla właściwej mineralizacji kości, jak i prawidłowego procesu ich wzrostu. To właśnie dzięki temu bor skutecznie zapobiega zarówno demineralizacji kości, jak i osteoporozy, co jest szczególnie istotne w przypadku kobiet po menopauzie.

Tabletki z borem

Bor to szereg korzyści zdrowotnych dla naszego organizmu. Wpływa on przede wszystkim na funkcje intelektualne oraz pamięć (zarówno krótkotrwałą jak i długotrwałą). W praktyce oznacza to, że zażywając tabletki z tym właśnie składnikiem, jesteśmy w stanie w znacznym stopniu poprawić swoją pamięć. Ponadto, lekarze zaobserwowali również progres w zakresie koordynacji ruchowej, jak i zdolności manualnych u osób zażywających tego typu preparaty. Równie ciekawym efektem jego stosowania jest wzrost aktywności estrogenów oraz testosteronu, co oznacza, że jego wpływ na gospodarkę hormonalną jest bardzo istotny, choć niewiele osób ma tego świadomość.

Bor nie jest tak „popularny” jak żelazo, czy magnez, a mimo to spełnia istotną rolę we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Ten cenny mikroelement znajduje się przede wszystkim w orzechach, rodzynkach, morelach, daktylach oraz winogronach. Co jednak zrobić w przypadku, gdy bor jest dostarczany do naszego organizmu w niewystarczających ilościach? Wówczas doskonałym rozwiązaniem okaże się bor w tabletkach, dostępny na niniejszej stronie, który został wyprodukowany wyłącznie przez najlepszych producentów.

Boron jest niezbędnym składnikiem odżywczym dla optymalnego metabolizmu wapnia, zdrowych kości i stawów. Bóle mogą wpływać na poziom ludzkich steroidów. Odżywcze spożycie boru może wspierać zdrową prostatę.

Bor w tabletkach od Life Extension

Produkty firmy Life Extension, takie jak tabletki z borem, importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na rynek Stanów Zjednoczonych i posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim. oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Każde opakowanie dodatkowo posiada folię zabezpieczającą wieczko, dopiero po jej zerwaniu możliwe jest otwarcie produktu. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy większość produktów występujących na amerykańskim rynku.

Life Extension od 1983r. znajduje się w czołówce przełomowych badań medycznych. Firma ta, jako pierwsza zaleciła stosowanie aspiryny w niskich dawkach, jak również zarekomendowała koenzym Q10 oraz kwasy tłuszczowe Omega-3 jako prewencje w walce z zawałem mięśnia sercowego. Dzięki zaangażowaniu, nieustannemu podążaniu do perfekcji, inwestycją w badania Life Extension tworzy unikalne formuły suplementów diety, takich jak tabletki z borem, tworzonych z najwyższej jakości surowców. Ich jakość została potwierdzona certyfikatem GMP wydanym przez niezależną organizację NSF International.

Bor w tabletkach – co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Bor w tabletkach dostępny na niniejszej stronie został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy jednak przekraczać zalecanej dziennej porcji jego spożycia, która opisana jest w ulotce dołączonej do opakowania. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecamy przechowywanie go w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszymi tabletkami – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.