Source Naturals Bor 3mg, 200kaps.

Nowy produkt

101 Przedmioty


71,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- PRODUKT

Source Naturals, Bor 3mg, 200 kapsułek- suplement diety

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 kapsułka (w czasie posiłku, nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: 06.2022

- PRODUCENT

Produkty firmy Source Naturals importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Source Naturals został stworzony w 1982 roku przez C.E.O. Ira Goldberg, aby poprawić jakość i lepsze samopoczucie w naszym życiu, rozwoju emocjonalnym, duchowym oraz w sferze zdrowotnej. Source Naturals posiada linię ponad 600 produktów zawierających dobrze zbadane składniki odżywcze jednowartościowe w ich najwyższej jakości i najbardziej dostępnych biologicznie formach.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub masz jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.