Phoenix Nutrition Chrom pikolinian 1000 mcg x 180t

Nowy produkt

14 Przedmioty


24,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMET DIETY

PHOENIX Chrom pikolinian, 1000 µg, 180 tabletek

Pikolinian chromu - organiczny kompleks chemiczny pierwiastka chromu i kwasu pikolinowego, zapewniający bardzo dobrą przyswajalnośći i bezpieczeństwo stosowania. Chrom w postaci trójwartościowej wchodzi w skład czynnika tolerancji glukozy (w skrócie GTF, substancja, która syntetyzowana jest przede wszystkim w wątrobie i jej głównym zadaniem jest wzmacnianie funkcji insuliny. Insulina jest hormonem anabolicznym, odpowiada za transport składników odżywczych do komórek mięśniowych. Kwas pikolinowy oprócz właściwości chelatujących posiada także potencjał przeciwzapalny.

Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych
Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 tabletka (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 06.2021

- SKŁADNIKI na 1 tabletkę

Składniki:na 1 tabletkę:[%RWS]
Chrom (Pikolinian chromu, ekstrakt z 8,5mg) 1000 µg2500%
Fosforan dwuwapnia (substancja wypełniająca)****
Celuloza mikrokrystaliczna (substancja łącząca)****
Stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca)****
RWSReferencyjna wartość spożycia
**Nie określone

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Opinie

Napisz opinię

Phoenix Nutrition Chrom pikolinian 1000 mcg x 180t

Phoenix Nutrition Chrom pikolinian 1000 mcg x 180t