NaturePRO Chrom Pikolinian 1000 mcg 60 tabletek

Nowy produkt

18 Przedmioty


9,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYNature.PRO Chrom Pikolinian 1000 mcg 60 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 tabletka dziennie podczas posiłku

Data minimalnej trwałości: 09.2022

- PRODUKT

Chrom w tabletkach. Cena związana z jego niedoborem może być wysoka.

Niedobory chromu mogą mieć przykre w skutkach konsekwencje, dlatego też warto zaopatrzyć się w nasze tabletki chromu zakupione po niewygórowanej cenie. Niedobór tego pierwiastka może przyczyniać się do powstawania stanów lękowych, zmęczenia, nietolerancji glukozy (szczególnie wśród osób cierpiących na cukrzycę), jak również do nieprawidłowego metabolizmu. Może powodować także ogólne osłabienie, nerwowość, a w skrajnych przypadkach – depresją. Spożywanie niewystarczającej dawki chromu może skutkować występowaniem cukrzycy u dorosłych. Pozostałe objawy niedoboru tego pierwiastka to przede wszystkim mrowienie palców u nóg i rąk, odrętwienie, nietolerancja glukozy, jak i zaburzenia koordynacji ruchowej.

Chrom w formie wygodnych tabletek.

Niezależnie od naszego wieku, minerały, będące mikro- i makroelementami, są związkami niezbędnymi dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu każdego człowieka. Składniki mineralne dają gwarancję rozwoju, zdrowia oraz zdolności reprodukcji, dlatego też ich obecność jest kwestią tak istotną. Minerały stanowią mniej więcej 4% masy ciała, a z 46 składników mineralnych blisko 30 to pierwiastki niezbędne do życia. Niestety, organizm ludzki nie jest w stanie produkować ich na własną rękę, dlatego też musimy dostarczać je wraz z pożywieniem lub też za pomocą specjalnych preparatów, takich jak np. chrom w tabletkach.

Chrom. Tabletki na doskonałe zdrowie.

Chrom jest jednym z mikroelementów niezbędnych do właściwego funkcjonowania organizmu człowieka. Jego niezwykłość polega przede wszystkim na tym, że bierze udział w licznych procesach związanych z przemianą materii. Jednak najważniejszą funkcją chromu, w formie tabletki jest z całą pewnością pobudzanie trzustki do produkcji insuliny oraz uczestniczenie w procesach przemiany białek i węglowodanów. Co więcej, chrom jest pierwiastkiem przyspieszającym spalanie tłuszczów oraz hamującym wilczy apetyt, dlatego też znaleźć go można w wielu preparatach na odchudzanie. Ponadto, daje gwarancję właściwego poziomu cholesterolu, łagodząc jednocześnie bóle głowy.

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.