Phoenix Nutrition Lithium Orotate Orotan Litu 5 mg 60 tabletek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


34,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY


Phoenix Nutrition Lithium Orotate Orotan Litu 5 mg 60 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 do 3 tabletek

Data minimalnej trwałości: 08/2022

Produkt i jego zalety:

Lit jest najlżejszym z metali. W naturze występuje jedynie pod postacią soli, którą znaleźć można również w ludzkimorganiźmie. Pierwiastek ten , jest jednym z najdłużej stosowanych leków w psychiatrii - po raz pierwszy zastosowano go w 1949 roku. Należy on do leków stabilizująców nastrój. Stosuje się go przy zaburzeniach afektywnychdwubiegunowych, chorobie schizoafektywnej oraz jako lek wspomagający w przypadku lekoopornej depresjidwubiegunowej.

✔ Bez GMO

✔ Bez laktozy

✔ Bezglutenowy

✔ Odpowiedni dla wegatarian

✔ Odpowiedni dla wegan

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.