Thorne Cal-Mag Cytrynian wapnia magnezu 214 gram

Nowy produkt

Wysyłka w przeciągu 5 dni roboczych


136,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

Thorne Research, cytrynian wapnia i magnezu w proszku 227 gram

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 porcja (5,4g) (nie przekraczać zalecanej porcji)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupu

- PRODUCENT

Produkty firmy Thorne Research importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na USA. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Każde opakowanie dodatkowo posiada folię zabezpieczającą wieczko, dopiero po jej zerwaniu możliwe jest otwarcie produktu. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy większość produktów występujących na Amerykańskim rynku.

Thorne Research od 1984r. dba o dobre samopoczucie oraz zdrowie ludzi na całym świecie, poprzez dostarczanie innowacyjnych, wysokiej jakości suplementów diety, platform diagnostycznych diagnostyki zdrowotnej i rozwój edukacji medycznej.

Dzięki talentowi oraz pasji, personelu, współpracy z różnymi innowacyjnymi i doświadczonymi partnerami strategicznymi na całym świecie oraz niezachwianą rzetelnością, Thorne Research stara się stać się wiodącą firmą zajmującą się dbałością o zdrowie pacjentów z całego świata.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub masz jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.