NaturePRO Magnez L-Treonian 500mg 100 kapsułek

Nowy produkt

13 Przedmioty


40,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYNaturePRO Magnez L-Treonian 500 mg 100 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 4 kapsułki dziennie, zalecane dwie oddzielne dawki

Data minimalnej trwałości: 01/2023

-PRODUKT

Magnez 500mg na doskonałe zdrowie każdego dnia

Magnez 500mg jest całkowicie niezbędny, by móc cieszyć się doskonałym zdrowiem każdego dnia. Bardzo często nazywany jest on pierwiastkiem życia, a wszystko to przez fakt, iż pełni szczególną funkcję zarówno w profilaktyce, jak i podczas leczenia różnego rodzaju dolegliwości. Najważniejszą jego funkcją jest udział w trakcie procesów syntezy, jak i rozpadu związków wysokoenergetycznych – głównie kwasu ATP. Jest to koenzym lub też aktywator wielu enzymów, szczególnie tych związanych z przenoszeniem grup fosforanowych. Uczestniczy w przebiegu wielu szlaków metabolicznych, które powiązane są z przemianą lipidów, węglowodanów, białek, jak i kwasów nukleinowych.

Proponujemy Państwu magnez 500mg, który jest czynnikiem regenerującym żywe komórki, jak i regulatorem równowagi wapniowej. Co więcej, minerał ten ma pozytywny wpływ na procesy związane z krzepnięciem krwi, jak i regulacją rozwoju układu kostnego. Magnez wzmaga także reakcje obronne organizmu, działając jednocześnie profilaktycznie w przypadku zapalenia żył po wykonywanych operacjach. Działa przeciwstresowo oraz przeciwzapalnie. W trosce o zadowolenie wszystkich Klientów, którzy zdecydowali się na zakup magnezu za pośrednictwem naszego sklepu, stworzyliśmy ofertę, która nie nadwyręży Państwa budżetu. Od lat udowadniamy, że dbanie o zdrowie nie musi wiązać się z wysokimi cenami, czego dowodem są wszystkie nasze minerały.

✔ Bez GMO

✔ Bez laktozy

✔ Bezglutenowy

✔ Odpowiedni dla wegatarian

✔ Odpowiedni dla wegan

- PRODUCENT

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.