Obniżka! Phoenix Nutrition Chelat Magnezu 250mg 240kapsułek Zobacz większe

krótki termin Phoenix Nutrition Chelat Magnezu 250mg 240kapsułek

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!


71,99 zł brutto

-20%

89,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPhoenix Nutrition Chelat Magnezu 250mg 240 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 4 kapsułki

Data minimalnej trwałości: 02.2021

Magnez jest niezbędnym minerałem wymaganym przez organizm do ponad 300 reakcji enzymatycznych i stosowany w wysokich stężeniach w kościach, mięśniach i mózgu. Nowoczesna dieta i życie stworzyły ogromny problem z niedoborem magnezu z powodu nadmiaru alkoholu, soli, kawy, kwasu fosforowego w coli, intensywnego stresu i antybiotyków, które powodują, że organizm traci duże ilości magnezu w moczu. Niedobór ważnego minerału może powodować wiele różnych objawów, w tym: zapalenie, kamienie nerkowe, osteoporozę, fibromyalgię, lęk, bezsenność i zaparcia. Dodawanie magnezu do diety poprzez suplementację jest idealnym sposobem na zapewnienie odpowiedniego spożycia, RDA wynosi 300 - 400 mg dziennie, ale znaczna część populacji dostaje o wiele mniej niż ta. Magnez jest bardzo skuteczny w relaksacji, pomaga poprawić nastrój i zmniejszyć napięcie mięśni, a nawet poprawić jakość snu. Magnez działa również synergistycznie z witaminą D3 i K2, równoważąc poziom wapnia i wspomagając zdrowie kości i serca.

FUNKCJE:

  • Magnez przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i zmęczenia
  • Magnez przyczynia się do równowagi elektrolitowej
  • Magnez przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego
  • Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni
  • Magnez przyczynia się do prawidłowej syntezy białek
  • Magnez przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej
  • Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowych kości
  • Magnez przyczynia się do utrzymania zdrowych zębów
  • Magnez odgrywa rolę w procesie podziału komórki.

- PRODUCENT 


W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.