NOW FOODS Selen, 100 mcg 100 tabletek Zobacz większe

NOW FOODS Selen, 100 mcg 100 tabletek

Nowy produkt

1 Przedmiot

Wysyłka w przeciągu 1 dnia roboczego


29,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYNOW FOODS Selen, 100 mcg 100 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 tabletka (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 02.2022

FUNKCJE:

Selen przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy
Selen pomaga zachować zdrowe włosy
Selen pomaga zachować zdrowe paznokcie
Selen pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
Selen pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy
Selen pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym

- PRODUCENT

Produkty firmy Now Foods importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Now Foods istnieje od 1968 roku i jest liderem sprzedaży produktów naturalnych. Jej korzenie sięgają czasów, w których suplementy diety nie były tak powszechnie stosowane. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie. Własne laboratorium, liczne badania i lata doświadczeń pozwalają na produkcję suplementów umożliwiających ludziom prowadzenie zdrowego trybu życia.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.