21st Century Żelazo, 27 mg 110 tabletek

Nowy produkt

Wysyłka w przeciągu 5 dni roboczych


21,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

21st Century Żelazo, 27 mg 110 tabletek
Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 tabletka (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 09.2020

- PRODUCENT

Z ponad 1000 produktów, począwszy od witamin, minerałów, suplementów specjalistycznych i herbat ziołowych po nowatorskie narzędzia do odchudzania i wyciągi z ziół w 100% kapsułkach wegetariańskich 21st Century wykorzystuje najnowsze badania naukowe i najnowocześniejszą technologię, aby tworzyć innowacyjne i niedrogie rozwiązania dla wszystkich Twoich potrzeb zdrowotnych rodziny.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.