Phoenix Nutrition Optimum Multiwitamina 120 tabletek Zobacz większe

Phoenix Nutrition Optimum Multiwitamina 120 tabletek

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!


54,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

-----PLANOWANY TERMIN DOSTAWY - 21 LIPIEC 2020-----

PHOENIX Optimum MULTI VITAMIN , 120 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 2 tabletki (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: minimum rok od daty zakupuSuplement Multi Vitamin to łatwy i wygodny sposób na zapewnienie odpowiedniego dziennego zapotrzebowania żywieniowego na wiele witamin. 
Intensywny tryb życia często wiąże się z szybkim, niezdrowym jedzeniem, zwiększonym stresem i dużą stratą energii w ciągu dnia co bezpośrednio wiążę się z większym zapotrzebowaniem na witaminy i minerały.

Ten produkt nie jest zwykłą multiwitamina za symboliczną kwotę, dostarczająca symbolicznych składników. To pełna dawka witamin i minerałów istotnych w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu.
Witaminy są wysokiej jakości, co poprawia ich wchłanialność przez organizm.

Poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego, nerwowego.

- PRODUCENT 


W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.