21st Century Multiwitamina i minerały 300 tab.

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


75,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

-SUPLEMENT DIETY

21st Century Multiwitamina i minerały 300 tabletek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 1 tabletka (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 02.2023

Witaminy – na dobre zdrowie każdego dnia

Witaminy są niezbędnym elementem przyczyniającym się do właściwego funkcjonowania każdego organizmu. Zarówno niedobór, zwany również hipowitaminozą, jak i ich nadmiar, czyli hiperwitaminoza, są szkodliwe dla naszego zdrowia, dlatego też stosując witaminy w kapsułkach lub tabletkach, warto zwracać uwagę na zalecenia producenta znajdujące się na ulotce. Bardzo łatwo przedawkować witaminy, które rozpuszczają się w tłuszczach (takie jak witamina K, D, E oraz A), ponieważ nadmiar zaczyna gromadzić się w tkance tłuszczowej oraz wątrobie. Warto również wiedzieć, że witaminy rozpuszczalne w wodzie (takie jak witamina C oraz B) należy dostarczać z codzienną dietą, ponieważ nasz organizm nie jest w stanie ich magazynować. Chcąc zapewnić sobie odpowiednią dawkę witamin każdego dnia, warto zainteresować się naszą ofertą multiwitaminy w tabletkach

Współcześnie coraz więcej osób żyje bardziej świadomie – mowa tu przede wszystkim o znacznie większej trosce zarówno o kondycję fizyczną, jak i zdrowie, niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Niestety, często zdarza się, że niewłaściwe przygotowywanie posiłków lub też brak odpowiedniej ilości czasu na zakup odpowiednich produktów powoduje, że część osób spożywa przypadkowe rzeczy znalezione w lodówce. Gdy sytuacja ta staje się codziennością, wówczas istnieje ryzyko niedostarczania naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników, minerałów i witamin, niezbędnych do właściwego jego funkcjonowania. W takim przypadku ratunkiem może okazać się nasza multiwitamina w formie tabletki.

Multiwitaminy w tabletkach – niezbędne witaminy na wyciągnięcie ręki

Witaminy są niezbędnym elementem do życia oraz codziennego funkcjonowania każdego człowieka, niezależnie od jego wieku. Można je uzyskać z naturalnej żywności, jednak przez fakt jej obróbki termicznej oraz innych czynników, wiele z nich traci swoje wartości, dlatego też coraz więcej osób sięga po multiwitaminę w tabletkach. Witaminy to organiczne substancje biorące udział we wszystkich podstawowych czynnościach mających miejsce w naszym organizmie – nie tylko umożliwiają odpowiedni wzrost, czy też aktywność życiową, ale mają również wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Nasz organizm czerpie je przede wszystkim z pożywienia, ponieważ nie jest w stanie wytwarzać ich sam. Problem zaczyna się wtedy, gdy przez nieodpowiednią dietę, nie dostarczamy mu wszelkich niezbędnych składników.

Multiwitamina – tabletki. Wygoda stosowania

Jednym z wielu powodów, dla których nasze tabletki z multiwitaminą cieszą się tak dużym uznaniem jest wygoda ich stosowania. Czasami zdarza się, że przez pośpiech i brak czasu nie jesteśmy w stanie dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników, a zażywanie tabletki jest nie tylko wygodne, ale również niewymagające dużych nakładów czasowych. Co równie ważne, w trosce o zadowolenie wszystkich Klientów, którzy zdecydowali się na zakup multiwitaminy za pośrednictwem naszego sklepu, stworzyliśmy ofertę, która nie nadwyręży Państwa budżetu.

Multiwitamina w tabletkach – doskonałe zdrowie w zasięgu ręki

Multiwitamina w tabletkach to prosty i sprawdzony sposób na to, by zadbać o swoje zdrowie. Dlatego też jeżeli poszukują Państwo tego typu produktów, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znaleźć można produkty pochodzące wyłącznie od najlepszych producentów. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu mailowego lub telefonicznego

- PRODUCENT

Z ponad 1000 produktów, począwszy od witamin, minerałów, suplementów specjalistycznych i herbat ziołowych po nowatorskie narzędzia do odchudzania i wyciągi z ziół w 100% kapsułkach wegetariańskich 21st Century wykorzystuje najnowsze badania naukowe i najnowocześniejszą technologię, aby tworzyć innowacyjne i niedrogie rozwiązania dla wszystkich Twoich potrzeb zdrowotnych rodziny.

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą jakieś schorzenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.