Phoenix Nutrition Daily Essentials 180 kapsułek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


79,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPHOENIX Daily Essentials, 180kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 2 kapsułki (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 02.2021Optimum Multivitamin & Mineral to prawdziwy, wszystko w jednym produkcie ze skuteczną, terapeutyczną dawką aktywnych składników. W przeciwieństwie do większości witamin złożonych z wielu witamin, które zawierają śladowe ilości słabo wchłanianych składników, Optimum Multivitamin wykorzystuje tylko chelatowane minerały i witaminy koenzymowe dla maksymalnej absorpcji i biodostępności. Zawiera wszystkie 8 niezbędnych witamin z grupy B, wszystkie w skutecznych dawkach i zawierają wysokiej jakości koenzymowe formy witamin B2, B6, B12 i kwasu foliowego, a mianowicie 5fosforan ryboflawiny, 5-fosforan pirydoksalu, metylokobalaminę i L-5-metylo-tetrahydrofolian (folinian metylu) . Później, metylo folanu, jest lepszy od taniego, syntetycznego kwasu foliowego, który wielu ludzi ma genetyczną niezdolność do przekształcenia się w aktywną formę. Używamy naturalnych form witaminy E i K. Większość multiwitamin będzie syntetycznymi formami tych witamin, ale nasza formuła zawiera bursztynian d-alfa-tokoferylu i postać MK-7 witaminy K2.

 

- PRODUCENT 


W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.