Obniżka! Phoenix Nutrition Optimum Focus ENERGIA, 180 kaps Zobacz większe

krótki termin Phoenix Nutrition Optimum Focus ENERGIA, 180 kaps

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!


119,99 zł brutto

-20%

149,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETYPHOENIX Optimum focus, 60 kapsułek

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 2 kapsułki (podczas posiłku)

Data minimalnej trwałości: 03/2021

 

Mózg potrzebuje prawidłowych składników odżywczych do prawidłowego i wydajnego funkcjonowania. Optymalne ognisko zawiera kombinację witamin, aminokwasów, fosfolipidów i ekstraktów roślinnych, aby pomóc skupić się i skoncentrować, jednocześnie zapewniając bloki niezbędne do poprawy funkcji poznawczych i utrzymania zdolności poznawczych.

Cholina odgrywa ważną rolę w tworzeniu fosfolipidów, fosfatydylocholiny i acetylocholiny; jeden z najważniejszych neuroprzekaźników w ciele. Korzystna jest synteza acetylocholiny nad fosfatydylocholiną, gdy poziomy choliny są niskie lub wzrasta zapotrzebowanie na acetylocholinę. Jeśli dostępna jest niewystarczająca ilość choliny, fosfolipidy zawierające cholinę są katabolizowane z błon neuronalnych, w tym fosfatydylocholiny. Cholina CDP zwiększa syntezę fosfatydylocholiny, zachowując błonę komórkową, co ma działanie neuroprotekcyjne.

Tyrozyna jest budulcem dla neuroprzekaźników dopaminy i może mieć pozytywny wpływ na nastrój, funkcje poznawcze i sprawność fizyczną, w warunkach stresu i zmęczenia. Acetylo-tyrozyna jest postacią acetylowaną, która ma zwiększoną zdolność do przekraczania bariery krew-mózg. Składnik acetylowy, wraz z witaminą B5, stosuje się w syntezie acetylocholiny. Huperzina A jest ekstraktem z Huperzia Serrata, który hamuje poziom acetylocholinoesterazy, enzymu rozkładającego acetylocholinę, zachowującego poziom tego ważnego neuroprzekaźnika.

NADH jest substancją związaną z witaminą B3, która jest obecna we wszystkich komórkach i bierze udział w procesach redoks. Wykazano, że obniżone poziomy tej substancji wiążą się z utratą pamięci i chorobą zwyrodnieniową. Witaminy B6, B12 i kwasu foliowego są niezbędne dla zdrowej neurochemii, dlatego Optimum Focus zawiera formy koenzymu: P-5-P, Methylcobalamin i L-5-MTHF. Witamina B1 i B2 chronią komórki nerwowe poprzez wychwytywanie wolnych rodników. Co więcej, witamina B1 poprawia krążenie krwi w mózgu, podczas gdy B2 ma pozytywny wpływ na oddychanie komórkowe, oba z nich są niezbędnymi warunkami do przechowywania informacji w pamięci długoterminowej

Acetyl L-karnityna jest estrem aminokwasu l-karnityny, który z kolei działa jako cząsteczka transportowa dla kwasów tłuszczowych poprzez błonę mitochondrialną. Acetyl L-karnityna jest metabolizowana w mitochondriach komórek, proces, w którym energia uzyskuje równowagę komórkową organizmu. Ponadto wspomaga tworzenie pewnych neuronalnych czynników wzrostu w określonych częściach mózgu. Ponadto, każda kapsułka zawiera bioperine®, standaryzowany ekstrakt z czarnego pieprzu z minimum 98 procent piperyną. Ta substancja czynna poprawia wchłanianie witamin i zwiększa biodostępność niemal wszystkich substancji czynnych.

- PRODUCENT

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni przez masę nowych produktów, Phoenix Nutrition podjęła inną drogę poprzez tworzenie produktów podstawowych, które spełniają oczekiwania bez zawyżania ceny. Nie używamy zbędnych składników, by nazwać swój skład "zastrzeżoną mieszanką", która nie wnosi nic nowego do suplementacji.

Produkty są wytwarzane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, według standardów ISO 9001: 2008 oraz wytycznych GMP. Używamy najwyższej jakości surowców, od sprawdzonych dostawców. Każde partia jest badana i analizowana pod kątem autentyczności oraz potencjalnego zanieczyszczenia.

Wierzymy, że dobry produkt obroni się sam, używamy prostego etykietowania oraz pakujemy nasze produkty w wygodne opakowania foliowe przeznaczone do kontaktu z żywnością. Sprzedajemy produkty z pasji, a nie z trendu który ostatnio został zaobserwowany na wielu rynkach.

 

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.