SOLGAR Witaminy i Minerały PRENATALNE 240 tabletek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


151,41 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

SOLGAR Witaminy i Minerały PRENATALNE 240 tabletek

Zalecane dzienne dawkowanie: 4 tabletki dziennie podczas posiłku

Data ważności : minimum rok od daty zakupu

Solgar Prenatal to formuła, która zapewnia 100% dziennej wartości większości niezbędnych witamin i minerałów dla kobiet w ciąży i karmiących. Wymagania żywieniowe zmieniły się znacząco w tym czasie, a sama dieta może nie być w stanie zapewnić wszystkich potrzeb organizmu. Dodatek ten zapewnia zrównoważoną kombinację substancji odżywczych, takich jak wapń, żelazo, kwas foliowy, oraz silne antyoksydanty witaminy C i E oraz beta-karoten, które pomogą walczyć komórce ze szkodliwymi wolnymi rodnikami, które mogą przyczynić się do stresu oksydacyjnego, a to z kolei może przyczynić się do przedwczesnego starzenie się komórek.

- PRODUCENT

Produkty firmy Solgar importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Każdy słoiczek dodatkowo posiada folię zabezpieczającą wieczko, dopiero po jej zerwaniu możliwe jest otwarcie produktu. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.

Solgar tworzy innowacyjne produkty wysokiej jakości produkowane od 1947 roku.

Solgar jest na bieżąco ze wszystkimi badaniami naukowymi, dzięki czemu może dostarczać naturalne produkty poprawiające zdrowie oraz samopoczucie.

Własny zakład produkcyjny mieszczący się w New Jersey zapewnia staranną kontrolę na każdym etapie produkcji oraz zachowanie wszystkich standardów i procedur wymaganych dla osiągnięcia najwyższej jakośc

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.