OLIMP TCM Xplode 220g Jabłczan Kreatyny CM3

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


27,99 zł brutto

  • Pomarańcza

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

TCM Xplode 220 g Jabłczan Kreatyny CM3

TCM Xplode to najnowsza odsłona jabłczanu kreatyny - większa stabilność i większa przyswajalność niż kiedykolwiek. TCM Xplode zawiera  ULTRA DB-6 CONCEPTUAL SYSTEM, który wywodzi się z innowacyjnego podejścia w postrzeganiu warunków optymalnych dla absorpcji cząsteczki kreatyny.

ULTRA DB-6 CONCEPTUAL SYSTEM oparty jest na 2 założeniach:

Pierwsze z nich to CREA Loading DB-6 System, składniki tej mieszanki mają za zadnie:

- ułatwić absorpcję kreatyny z układu krwionośnego do komórek mięśniowych, bez konieczności stosowania popularnych „transporterów kreatyny”

- obniżać efekt negatywnego wpływu kwaśnego pH soku żołądkowego na cząsteczkę kreatyny

- ułatwiać wchłanianie kreatyny z przewodu pokarmowego do krwiobiegu

Synergia działania składników w CREA Loading DB-6 System jest oczywista. Substancje aktywne zostały tak dobrane, aby skrócić do minimum czas absorpcji niezmienionej cząsteczki kreatyny do układu krwionośnego, następnie komórek mięśniowych, a także stworzyć warunki efektywnej syntezy ATP, mogącej zachodzić w sposób ciągły, przez całą długość trwania wysiłku, a nie tylko w jego początkowym okresie.

Drugie z nich to TCM Ultra Pure, w skład którego wchodzi najwyższej jakości jabłczan kreatyny.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta):2 porcje dziennie: 1 porcja bezpośrednio przed wysiłkiem i 1 porcja bezpośrednio po jego zakończeniu. 1 porcję (3,9 g proszku – 3/4 płaskiej łyżki stołowej) rozpuścić w 120 ml wody.

Data minimalnej trwałości: 04.09.2019

- PRODUCENT

Firma Olimp powstała w 1991 roku i od tego momentu wyznacza trendy, nie tylko tworząc nowoczesne i skuteczne produkty, ale również oferując je w najwyższej jakości bezpiecznym opakowaniu i światowym designie. Posiada nowoczesne zaplecze badawczo-rozwojowe i produkcyjne, które nieustannie rozwijane jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów w zakresie biotechnologii, farmacji i technologii żywienia.OLIMP SPORT NUTRITION to marka znana i rozpoznawalna na całym świecie, a to, co odróżnia produkty OLIMP od innych firm zajmujących się przeważnie tylko konfekcjonowaniem, to ogromna praktyka i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i produkcji własnych, innowacyjnych, receptur w standardzie zakładu farmaceutycznego.


OLIMP SPORT NUTRITION jako jedna z nielicznych firm na świecie produkuje suplementy diety i odżywki dla sportowców w warunkach farmaceutycznego standardu GMP posiadając wdrożone i certyfikowane w praktyce systemy zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz ISO 22000:2005 (w tym zasady HACCP).

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.