TREC BOOSTER Nitrobolon 300 kapsułek

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę.


150,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Więcej informacji

- SUPLEMENT DIETY

Trec - Nitrobolon ,300 kapsułek

NITROBOLON

Nitrobolon to profesjonalny booster, zawierający unikatowe połączenie jabłczanu L-argininy, jabłczanu cytruliny i alfa-ketoglutaranu L-argininy z estrem etylowym kreatyny. NITROBOLON polecany jest dla sportowców siłowych do stosowania przed treningiem. Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 12 kapsułek.

Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): Zalecaną dzienną porcję preparatu ‒ 5 g (1 miarka) rozpuścić w 250 ml wody lub soku. W dni treningowe: 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu lub 1 porcja przed snem.

Data minimalnej trwałości: 10.07.2018

- PRODUCENT

- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.